Makijaż classic blue – Modny makijaż 2021

makijaz classic blue

Makijaż classic blue został ogłoszony najmodniejszym kolorem roku 2020 przez Instytut Pantone. Marka już od 20 lat typuje kolor, który będzie najmodniejszy przez kolejny rok. Klasyczny niebieski to odcień, który w świecie makijażu uważany jest za bardzo dostojny i elegancki, jeśli użyje się go we właściwy sposób.
Zobaczmy zatem, jak kolor niebieski pokazać w makijażu.

Klasyczna kreska – na niebiesko

Jeżeli chcesz osiągnąć minimalistyczny wygląd najlepiej wykonaj kreskę cieniem przy użyciu cienkiego pędzelka.
Grubszą kreskę zarówno na górnej jak i dolnej powiece możesz wykonać przy użyciu kredki.

Smoky eye w niebieskim wydaniu

Najlepiej zacznij od kredki, aby nadać intensywność spojrzeniu, obrysuj górną i dolną linię rzęs. Rozetrzyj kredkę miękkim pędzelkiem a następnie nałóż niebieski cień. Smoky eye w niebieskim wydaniu pięknie podkreśli tęczówkę oczu niebieskich, brązowych i szarych.

smoky eye classic blue

Subtelny akcent

Jeśli niebieski jest dla Ciebie zbyt odważnym kolorem na powiece zastosuj go w subtelny sposób, który podkreśli Twoją urodę. Użyj niebieskiej mascary. Umaluj górne i dolne rzęsy, aby nadać wyrazistości spojrzeniu.

Niebieskie usta dla odważnych

Jeśli nie boisz się zaszaleć propozycja niebieskiej pomadki jest jak najbardziej dla Ciebie. Niebieskie usta robią wrażenie i najlepiej wyglądają z wytuszowanymi na czarno rzęsami lub z klasyczną kreską.

Paznokcie w odcieniu nieba

O ile przy wykonywaniu makijażu Classic Blue jest bardziej problematyczny, tak przy stylizacji paznokci nie powinnaś mieć z nim problemu. Postaw na lakier hybrydowy , szeroki asortyment sprawi, że nie powinnaś mieć problemu z wyborem odcienia czy efektu jaki chcesz uzyskać na paznokciach.

Jak widzisz opcji jest wiele, a tą którą wykorzystasz zależy tylko od Twojej wyobraźni. Niech kolor Classic Blue zainspiruje Cię do stworzenia najmodniejszych makijaży i paznokci.